Криптовалютний ринок виросте до $20 трильйон

Криптовалютный рынок вырастет до $20 трлн

На Bloomberg Invest Summit Майк Новограц заявив, що криптовалютний ринок виросте до $20 трильйон.

Скептики запитували, як інвестор-мільярдер ставиться до критики швидкого зростання криптовалютного ринку і до подій січня 2018 року. Новограц відповів: якщо січневу гонку біткоїнів, ефіріума і інших криптовалют вважати економічним міхуром, то її можна співвіднести з міхуром доткомів 1996 року, який привів до міхура 1999 року. Тоді ринок виріс до $6 трлн, а потім здувся до $1 трлн.

Новограц стверджує, що в середині 2018-го криптовалютний ринок відскочить від своєї нинішньої корекції і досягне капіталізації в $20 трлн. Варто зауважити, що на січневому піку криптовалютний ринок досяг приблизно $900 млрд.

Хоча Новограц вважається найбільшим оптимістом серед криптовалютних інвесторів, він пропонує майбутню оцінку криптовалютного ринку на основі реальних показників галузі і статистики. Новограц підкреслив, що фактичних вкладень в цифрові валюти з їх боку майже не було. Незважаючи на зростаючий попит з боку інституційних інвесторів, останнє ралі відбулося завдяки роздрібним інвесторам і індивідуальним трейдерам.

Багато експертів, включаючи засновника Blocktower Арі Пола, відзначили, що для залучення інституціональних інвесторів потрібні стабільні та надійні рішення по зберіганню коштів. З огляду на те, що багато криптовалютних компаній, в тому числі Coinbase, а також представники традиційного фінансового сектора, такі як Susquehanna, вже почали створювати рішення по зберіганню коштів. Цілком ймовірно, що в середньостроковій перспективі інституційні інвестори все ж вийдуть на ринок.

You May Also Like

About the Author: bitAdmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2captcha