Курс Біткоїн впав через Mt.Gox

Курс Биткоин упал из-за Mt.Gox

Піклувальник збанкрутілої біткоїн-біржі Mt.Gox Нобуакі Кобаяші імовірно перевів з її адреси 8 200 BTC.

10 травня баланс гаманців Mt.Gox зменшився на суму 8,214.97084 BTC ($70,6 млн у поточному курсу). Транзакції надійшли до біткоїн-адреси: 1LncfoCX1yzuiW3hzejarvgZ1WahnAQ4o4.

Як заявляє сам Нобуакі, такі дії пов’язані з відшкодуванням шкоди користувачам, які втратили свої кошти у випадку краху біржі Mt.Gox.

Багато користувачів соцмереж в черговий раз висловили невдоволення діями опікуна Mt.Gox. На їхню думку, ці дії мають значний тиск на курс біткоїна.

«Будь ласка хто-небудь скажіть п’яному опікуну Mt.Gox, щоб він перестав використовувати криптовалютні біржі і відправлявся на OTC-ринок», — висловив обурення криптовалютний аналітик і журналіст Джозеф Янг.

Ще в кінці квітня піклувальник Mt.Gox продав 16 000 BTC (тоді це становило ~$141 млн), але цю ситуацію багато пропустили «мимо вух».

Якщо Нобуакі Кобаяші все ж вирішив продати виведені біткоїни, еквівалент в $76 млн складає майже 10% від добового обсягу торгів. Цей рух можна чітко розглянути на графіку за 10 травня 2018 року. Курс біткоїна всього за один день впав з $9 300 до $8 700, з подальшим зниженням до позначки в $8 300.

You May Also Like

About the Author: bitAdmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2captcha