Курс біткоїну прямує до позначки $9 800

Курс биткоина направляется к отметке 9 800$
Курс біткоїну прямує до позначки $9 800 на позитивних новинах

Позитивні новини в світі криптовалюти продовжують тішити власників біткоїнів і підштовхувати головну пару BTC/USD до нових вершин…
По-перше, Південна Корея розробляє нормативно-правову базу для легалізації проведення ICO.
По-друге, блокчейн-платформа Waves Platform збирається сьогодні активувати смарт-контракти в основній мережі.

Reddit обмірковує можливість відновити прийом оплати за преміум-підписку біткоїнами, а також додати до головної криптовалюти ефіріум та лайткоін. В цілому ринок вже з початку березня не бачив таких цін ні на ETH, ні на BTC. Все це підстьобує биків тягнути ринок вгору з величезною швидкістю.

З одного боку, таке відчуття ейфорії може змусити основну пару дійсно полетіти до нових вершин. Опір на рівні $9600 майже впала перед натиском невгамовних парнокопитних. Далі їх чекає рівень $9800, за яким заповітні $10000. І якщо все піде таким же темпом, то дуже скоро ми зможемо побачити пробиття рівнів підтримки $10336 – $10500, $10740 і, нарешті, $11000. Звичайно, з великою часткою ймовірності ці висоти не будуть підкорені протягом 1-2 діб, але тим не менш різкий ривок вгору виключити не можна.

З іншого боку, варто бикам зловити гаву, як в бій можуть вступити ведмеді і повести BTC далеко вниз, як вони намагаються зробити це вже кілька місяців поспіль. І поки рано говорити, що це у них не вийшло. Швидше навпаки: м’яч поки на їхньому боці. Варто продавцям пробити вниз вже гаданими далекими $8800 за біткоіни, як тут же не за горами інші рівні: $8220 – $8270 і $7500 – $7800. Ну а далі справа за малим, і біткоіни зможе легко впасти нижче $5000.

Курс ефіріума скоро здійметься вище позначки $780

Що стосується ETH/USD, то ця пара творить щось неймовірне: вона день за днем ​​тікає від своїх мінімумів цього року. Але знову ж таки не варто списувати з рахунків той факт, що ефіріум все йде слідом за своїм старшим братом, хоч іноді і надто активно. І здається, що начебто ще трохи, і ETH піде за позначку $780, досягне $870, а далі відзначиться у $900 і $965. Темп задано, залишилося тільки поглядати на старшого, менш швидкісного брата BTC.

Максим Єфремов, Виконавчий директор, ICBF
За матеріалами: SMG

You May Also Like

About the Author: bitAdmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2captcha