У Британії у хакера конфіскували $700 тис. у біткоїнах

В Британии у хакера конфисковали $700 тыс. в биткоинах
Британський суд 25 травня винесе вирок 26-річному Гранту Весту, у якого Скотланд-Ярд конфіскував $700 тис. у біткоїнах.

Ці кошти були отримані в результаті кіберзлочинної діяльності в 2015 році. Під час арешту в поїзді хакер не встиг завершити сесію підключення до своїх криптовалютних рахунків на ноутбуці. Тому поліція змогла отримати доступ до належним йому біткоїнам, повідомляє USA Today.

Кіберзлочинець за допомогою фішингу отримував доступ до персональних даних громадян і продавав цю інформацію в «темному інтернеті», конвертуючи прибуток в біткоїнах.

Гран Уест займався хакерською діяльністю під псевдонімом «Courvoisier». Він був заарештований влітку 2017 року і визнав себе винним у зломі сайту компанії по доставці їжі Just Eat і розкраданні персональних даних 165 тис. Клієнтів цього сервісу. Поліція випустила Уеста під заставу. Перебуваючи під слідством в період з серпня по вересень 2017 року, він зламав сайти ще 17 компаній, включаючи Sainsbury, Nectar, Groupon, Uber, T-Mobile. За даними слідства від кібератак «Courvoisier» постраждали в цілому більше 100 організацій.

Використовуючи фішинг, зловмисник намагався роздобути імена, адреси електронної пошти, паролі та CVV-номера банківських карт клієнтів компаній. Потім він продавав цю інформацію в «темному інтернеті» і конвертував дохід в біткоїни, розподіляючи їх по різних криптовалютних рахунках.

Подруга Уеста Рейчел Брукс, яку лондонська поліція визнала співучасницею злочинів, раніше була засуджена до двох років громадських робіт.

За матеріалами: ChainNews

You May Also Like

About the Author: bitAdmin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2captcha